Wakacje z jogą nad Biebrzą

AKTYWNE WAKACJE dla całej rodziny

Zagroda Kuwasy na Podlasiu (należąca do sieci Land-Gut-Hotel)
21 - 28 lipca 2018

Rezerwacja i zapisy

513-940-549 - Katarzyna Chustecka mail: kasia@equanimus.pl
515-774-833 - Edyta Kojder

informacje: kasia@equanimus.pl
rezerwacja miejsca po wpłacie zadatku - 300 zł osoba dorosła i 150 zł dziecko
konto EQUANIMUS 94 1050 1025 1000 0090 7875 7144 w tytule proszę wpisać: KURS JOGI W KUWASACH
Tylko wpłata zadatku rezerwuje miejsce. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

W tym roku zapraszamy na Rodzinne Wakacje z Jogą na Podlasie.. Zagroda Kuwasy, należąca do sieci Land-Gut-Hoteli – zrzeszającej rodzinne hotele usytuowane na wsi – łączy w sobie standardy noclegowe dobrych hoteli z pełną życzliwości, gościnną atmosferą pensjonatu.

Ustronna lokalizacja w sielskiej okolicy wsi na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego zapewnia ciszę, odpoczynek od miejskiej cywilizacji i kontakt z przyrodą. Miejsce przyjazne dzieciom i rodzinnemu wypoczynkowi. Dojazd z Warszawy - ok. 3 h.

 

Co zapewniamy?

  • Zakwaterowanie: do naszej dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 - osobowe. Przestrzenne, komfortowo urządzone, wygodne, z balkonami lub tarasami. Każdy pokój ma łazienkę z prysznicem. Większośc pokoi jest drewnianych. Możliwość dostawek i łóżeczek dla najmniejszych dzieci. Dodatkowo do dyspozycji gości gospoda, dla dzieci plac zabaw. W cenie pobytu parking na terenie ośrodka.

  • Wyżywienie: trzy posiłki dziennie w postaci bufetu: śniadanie, obiad dwudaniowy z deserem i kolacja na ciepło. Wyżywienie wegetariańskie oraz ( dla chętnych) także mięsne. Menu specjalnie dostosowane także do potrzeb dzieci. Własny chleb na zakwasie i sery, soki. Gwarantujemy, że każdy naje się do syta.
  • W programie:

    dla dorosłych: JOGA dwa razy dziennie: rano aktywnie, po południu regeneracyjnie.
    dla dzieci: zabawy i zajęcia rekreacyjne w grupie z pedagogami w czasie zajęć jog

  • Dodatkowo w cenie:

WYCIECZKA DO AUGUSTOWA ORAZ REJS STATECZKIEM W DOLINĘ ROSPUDY Z PRZEWODNIKIEM

WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM na CZERWONE BAGNA W PUSZCZY BIEBRZAŃSKIEJ  I NA WIEŻĘ WIDOKOWĄ - ciekawe opowieści o puszczy,  nauka rozpoznawania śladów zwierząt, poznawanie puszczy i jej niezwykłych mieszkańców

WYCIECZKA DO MUZEUM WILKA

WYCIECZKA DO GOSPODARSTWA ROLNEGO: zobaczymy jak należy jak dbać o koniki, wydoić krówkę i nakarmić kury :) 

WARSZTAT RODZINNY " Czas na wspólną zabawę"

W wybrane wieczory kino rodzinne, ognisko

 

W wolnym czasie proponujemy atrakcje dodatkowo płatne:

SPŁYW KAJAKOWY rzeką Jegrznią - łatwa trasa z przewodnikiem i ratownikiem, czas trwania całości z dojazdem i przygotowaniem około 3,5 h, można napotkać przy brzegach łosie, sarny, jelenie i bobry.. Zakończymy wspólnym ogniskiem. Koszt 50 zł/os, dziecko płynące razem z rodzicem (na kolanach) 25 zł.

WIZYTA U BIEBRZAŃSKIEJ WIEDŹMY - która opowie o miejscowych tradycjach i wierzeniach, wprowadzi nas w świat podlaskiej magii. Warsztat zielarski 50 zł/os, warsztat szycia podlaskich laleczek opiekuńczych tzw. motanek. Koszt 30 zł/os

NAUKA JAZDY KONNEJ Z INSTRUKTOREM - na terenie zagrody. Koszt lonża 30 min - 45 zł, maneż 60 min - 50 zł, teren 60 min - 60 zł.

WYCIECZKI ROWEROWE PO OKOLICY - w zagrodzie jest do wypożyczenia 15 rowerów dla dorosłych, rowery dla dzieci należy przywieźć. Koszt wypożyczenia roweru: 10 zł/1 godz, lub 30 zł/cały dzień

Cena:

1640 zł - pobyt osoby dorosłej  

1350 zł - pobyt dziecka 3-12 lat

1190 - pobyt drugiego dziecka

300 zł - pobyt dziecka do 3 r. ż.

1300 - pobyt osoby niećwiczącej

piesek 25 zł/dziennie

 

*Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie oraz pakiet zajęć dla dzieci i dorosłych. Rozpoczynamy obiadem dnia pierwszego i kończymy śniadaniem dnia ostatniego.

 

DLA OSÓB, KTÓRE JADĄ Z NAMI KOLEJNY RAZ ZNIŻKA 50 ZŁ DLA KAŻEGO UCZESTNIKA

Kadra i instruktorzy

Katarzyna Chustecka– nauczycielka jogi, praktykuje jogę  od roku 1998. Założyła Ośrodek Dobrych Praktyk Radzenia sobie ze Stresem w Wilanowie, gdzie uczy jogi i medytacji. Prywatnie mama dwóch córek, Marcjanny i Ruty. 

JOGA, którą będziemy praktykować, to ostrożna i bezpieczna metoda opracowana przez B.K.S Iyengara, w której duże znaczenie ma precyzja wykonania i stabilność pozycji. Korzystamy  z licznych pomocy: kocy, wałków, pasków i drewnianych klocków, aby każdemu umożliwić wykonanie pozycji.  Stopniowo prowadzimy adeptów na coraz bardziej zaawansowane poziomy praktyki. Dzięki jodze powraca do ciała witalność i zdrowie. Napięcia blokujące przypływ energii są usuwane. Pojawia się poczucie lekkości.  Ćwiczymy dbając o stały przepływ oddechu,  dzięki czemu również umysł wycisza się i uspokaja. 

Edyta Kojder –  pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Założycielka CMC Centrum Małego Człowieka oraz przedszkoli Bałabajka. Praca z dziećmi sprawia jej wielką radość. Dobrze wie, jak ważne dla każdego rodzica jest to, by jego dziecko twórczo i bezpiecznie spędzało czas. Prywatnie mama Oliwki, Majki i Franka. Poprowadzi też  zajęcia dla młodzieży „Sportowo na wesoło”.

Justyna Dąbrowska pedagog. Na co dzień pracuje jako wychowawczyni w przedszkolu CMC - Bałabajka. W pracy stara się być dla swoich podopiecznych partnerką w poznawaniu świata. Podczas zajęć dba, aby każde dziecko miało możliwość wykazania się własną inicjatywą i twórczością. Prywatnie jest mamą Nikodema. W trakcie wyjazdu poprowadzi zajęcia w mini-przedszkolu dla dzieci młodszych.

Dojazd

We własnym zakresie.

Zapraszamy dzieci:

do żłobka i przedszkola na Stegnach w Wilanowie,
na zajęcia do klubu Bałabajka,
na lato i zimę w mieście.

Skontaktuj się z nami

Bałabajka Stegny tel. 606-744-833
Bałabajka Wilanów tel. 515-174-833
Klub Bałabajka tel. 606-744-833
e-mail: cmc@cmc.edu.pl

Strefa rodzica

Sprawdź aktualny rozkład dnia, jadłospis, harmonogram wydarzeń oraz najnowszą gazetkę przedszkolną.