Wakacje z jogą w krainie łosia

AKTYWNE WAKACJE dla całej rodziny

Zagroda Kuwasy na Podlasiu (należąca do sieci Land-Gut-Hotel)
22 - 29 lipca 2017

Rezerwacja i zapisy

513-940-549 - Katarzyna Chustecka
515-1774-833 - Edyta Kojder
e-mail: kontakt@eqanimus.pl

Rezerwacja miejsca po wpłacie zadatku - 300 zł osoba dorosła i 150 zł dziecko. *Tylko wpłata zadatku rezerwuje miejsce. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

W tym roku zapraszamy na Rodzinne Wakacje z Jogą na Podlasie.. Zagroda Kuwasy, należąca do sieci Land-Gut-Hoteli – zrzeszającej rodzinne hotele usytuowane na wsi – łączy w sobie standardy noclegowe dobrych hoteli z pełną życzliwości, gościnną atmosferą pensjonatu.

Ustronna lokalizacja w sielskiej okolicy wsi na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego zapewnia ciszę, odpoczynek od miejskiej cywilizacji i kontakt z przyrodą. Miejsce przyjazne dzieciom i rodzinnemu wypoczynkowi. Dojazd z Warszawy - ok. 3 h.

 

Co zapewniamy?

 • Zakwaterowanie: do naszej dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 - osobowe. Przestrzenne, komfortowo urządzone, wygodne, z balkonami lub tarasami. Każdy pokój ma łazienkę z prysznicem. Większośc pokoi jest drewnianych. Możliwość dostawek i łóżeczek dla najmniejszych dzieci. Dodatkowo do dyspozycji gości gospoda, dla dzieci plac zabaw. W cenie pobytu parking na terenie ośrodka.

 • Wyżywienie: trzy posiłki dziennie w postaci bufetu: śniadanie, obiad dwudaniowy z deserem i kolacja na ciepło. Wyżywienie wegetariańskie oraz ( dla chętnych) także mięsne. Menu specjalnie dostosowane także do potrzeb dzieci. Własny chleb na zakwasie i sery, soki. Gwarantujemy, że każdy naje się do syta.

 • W programie:

  dla dorosłych: JOGA dwa razy dziennie: rano aktywnie, po południu regeneracyjnie.
  dla dzieci: zabawy i zajęcia rekreacyjne w grupie z pedagogami.

 • Dodatkowo w cenie:

  WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM DO PRZEPIĘKNEGO BIEBRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO - m.in. warsztaty terenowe "tropem wilka", nauka rozpoznawania śladów zwierząt, poznawanie puszczy i jej niezwykłych mieszkańców.

  WYCIECZKA DO MUZEUM WILKA

  WYCIECZKA DO GOSPODARSTWA ROLNEGO, gdzie obejrzymy świnki, krówki, gąski i inne zwierzątka, 

  WARSZTAT RODZINNY " Czas na wspólną zabawę". 

  W wybrane wieczory kino rodzinne, ognisko.

   

  W wolnym czasie proponujemy atrakcje dodatkowo płatne:

  SPŁYW KAJAKOWY rzeką Jegżnią - łatwa trasa z przewodnikiem i ratownikiem, czas trwania całości z dojazdem i przygotowaniem około 3,5 h, można napotkać przy brzegach łosie, sarny, jejenie i bobry.. Zakończymy wspólnym ogniskiem. Koszt 50 zł/os, dziecko płynące razem z rodzicem (na kolanach) 25 zł.

  WIZYTA U BIEBRZAŃSKIEJ WIEDŹMY - która opowie o miejscowych tradycjach i wierzeniach, wprowadzi nas w świat podlaskiej magii. Wspólnie uszyjemy sobie podlaskie laleczki opiekuńcze tzw. motanki. Koszt 30 zł/os: 

  NAUKA JAZDY KONNEJ Z INSTRUKTOREM - na terenie zagrody. Koszt lonża 30 min - 45 zł, maneż 60 min - 50 zł, teren 60 min - 60 zł. 

  WYCIECZKI ROWEROWE PO OKOLICY - w zagrodzie jest do wypożyczenia 15 rowerów dla dorosłych, rowery dla dzieci należy przywieźć. Koszt wypożyczenia roweru: 10 zł/1 godz, lub 30 zł/cały dzień

Cena:

1590 zł - pobyt osoby dorosłej 
1290 zł - pobyt dziecka 2-12 lat
300 zł - pobyt dziecka do 2 r. ż.
1300 - pobyt osoby niećwiczącej
piesek 25 zł/dziennie

*Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie oraz pakiet zajęć dla dzieci i dorosłych. Rozpoczynamy obiadem dnia pierwszego i kończymy śniadaniem dnia ostatniego.

DLA OSÓB, KTÓRE JADĄ Z NAMI KOLEJNY RAZ ZNIŻKA 100 ZŁ DLA OSOBY DOROSŁEJ I 50 ZŁ DLA DZIECKA.

Kadra i instruktorzy

Katarzyna Chustecka– nauczycielka jogi, praktykuje jogę  od roku 1998. Założyła Ośrodek Dobrych Praktyk Radzenia sobie ze Stresem w Wilanowie, gdzie uczy jogi i medytacji. Prywatnie mama dwóch córek, Marcjanny i Ruty. 

JOGA, którą będziemy praktykować, to ostrożna i bezpieczna metoda opracowana przez B.K.S Iyengara, w której duże znaczenie ma precyzja wykonania i stabilność pozycji. Korzystamy  z licznych pomocy: kocy, wałków, pasków i drewnianych klocków, aby każdemu umożliwić wykonanie pozycji.  Stopniowo prowadzimy adeptów na coraz bardziej zaawansowane poziomy praktyki. Dzięki jodze powraca do ciała witalność i zdrowie. Napięcia blokujące przypływ energii są usuwane. Pojawia się poczucie lekkości.  Ćwiczymy dbając o stały przepływ oddechu,  dzięki czemu również umysł wycisza się i uspokaja. 

Edyta Kojder –  pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Założycielka CMC Centrum Małego Człowieka oraz przedszkoli Bałabajka. Praca z dziećmi sprawia jej wielką radość. Dobrze wie, jak ważne dla każdego rodzica jest to, by jego dziecko twórczo i bezpiecznie spędzało czas. Prywatnie mama Oliwki, Majki i Franka. Poprowadzi też  zajęcia dla młodzieży „Sportowo na wesoło”.

Justyna Dąbrowska pedagog. Na co dzień pracuje jako wychowawczyni w przedszkolu CMC - Bałabajka. W pracy stara się być dla swoich podopiecznych partnerką w poznawaniu świata. Podczas zajęć dba, aby każde dziecko miało możliwość wykazania się własną inicjatywą i twórczością. Prywatnie jest mamą Nikodema. W trakcie wyjazdu poprowadzi zajęcia w mini-przedszkolu dla dzieci młodszych.

Dojazd

We własnym zakresie.

Zapraszamy dzieci:

do żłobka i przedszkola na Stegnach w Wilanowie,
na zajęcia do klubu Bałabajka,
na lato i zimę w mieście.

Skontaktuj się z nami

Bałabajka Stegny tel. 606-744-833
Bałabajka Wilanów tel. 515-174-833
Klub Bałabajka tel. 606-744-833
e-mail: cmc@cmc.edu.pl

Strefa rodzica

Sprawdź aktualny rozkład dnia, jadłospis, harmonogram wydarzeń oraz najnowszą gazetkę przedszkolną.