Anna Strześniewska

Psycholog

Z wykształcenia jestem psychologiem i pedagogiem. Od zawsze wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi. Mam głowę pełną pomysłów, którymi lubię dzielić się z innymi. Zawsze byłam zaangażowana w działania na rzecz dzieci. Prowadziłam gromadę zuchową, byłam wychowawcą kolonijnym, wolontariuszem w Rodzinnym Domu Dziecka oraz odbyłam staż w  przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z autyzmem.

Z Centrum Małego Człowieka jestem związana od początku, gdzie rozpoczęłam pracę jako wychowawca w klubie malucha. Obecnie w Przedszkolu Bałabajka pełnię funkcję koordynatora, wychowawcy grupy najstarszej „0” oraz psychologa.  Każdy kolejny dzień spędzony z dziećmi uczy mnie czegoś nowego, dając jednocześnie dużo radości i satysfakcji. Szczęście, uśmiech i spontaniczność dzieci motywuje mnie do pokonywania codziennych trudności oraz jest motywacją do dalszego działania.

Czas wolny najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbiam gotować, szczególnie dla innych. Miejscem, które najbardziej mnie zachwyca i uspokaja są góry. W wolnych chwilach pilnie uczę się języka niemieckiego, angażuję w międzynarodowe projekty oraz w wymianę młodzieży.

Zapraszamy dzieci:

do żłobka i przedszkola na Stegnach w Wilanowie,
na zajęcia do klubu Bałabajka,
na lato i zimę w mieście.

Skontaktuj się z nami

Bałabajka Stegny tel. 606-744-833
Bałabajka Wilanów tel. 515-174-833
Klub Bałabajka tel. 606-744-833
e-mail: cmc@cmc.edu.pl

Strefa rodzica

Sprawdź aktualny rozkład dnia, jadłospis, harmonogram wydarzeń oraz najnowszą gazetkę przedszkolną.