Urszula Rygielska

Wychowawca grupy 5-latków "Sowy"

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale pedagogicznym. Z Centrum Małego Człowieka jestem związana od kilku lat - początkowo jako animator urodzinowy, później jako pomoc nauczyciela, a obecnie jako wychowawca grupy 3-latków. Praca z dziećmi daje mi radość, satysfakcję oraz spełnienie marzeń z czasów dzieciństwa, żeby zostać pedagogiem. Tryskam energią i optymizmem, a maluszki na pewno się ze mną nie nudzą.

Z zamiłowania jestem muzykiem, a swoje umiejętności często wykorzystuję w codziennej pracy. Uczestniczyłam w warsztatach  Mazowieckiego Samorządu Centrum Doskonalenia Nauczycieli z cyklu „Warsztaty dla nauczycieli – entuzjastów uczenia muzyki”, gdzie otrzymałam certyfikat „Hominem Quaero” za udział w projekcie edukacyjnym "Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA". Ukończyłam także Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy. 

Prywatnie pasjonuję się sztuką parzenia kawy - ukończyłam Kurs Baristyczny oraz Latte Art. Moim hobby jest także taniec towarzyski, balet, muzyka jazzowa, bluesem oraz curling, który trenuję. Uwielbiam chodzić do teatru, spacerować o północy po Starym Mieście, a czasy i styl przedwojenny nie są mi obce. W przedszkolu prowadzę zajęcia z MUZYKOTERAPII.

Zapraszamy dzieci:

do żłobka i przedszkola na Stegnach w Wilanowie,
na zajęcia do klubu Bałabajka,
na lato i zimę w mieście.

Skontaktuj się z nami

Bałabajka Stegny tel. 606-744-833
Bałabajka Wilanów tel. 515-174-833
Klub Bałabajka tel. 606-744-833
e-mail: cmc@cmc.edu.pl

Strefa rodzica

Sprawdź aktualny rozkład dnia, jadłospis, harmonogram wydarzeń oraz najnowszą gazetkę przedszkolną.